Sisene Green IT kliendikeskkonda

Teenused

Green IT teenuste eesmärk on aidata ettevõtete IT osakondadel keskenduda oma põhitegevusele, ehk arendada oma organisatsiooni. Võtame hea meelega enda kanda lihtsamad, kuid aeganõudvad tegevused, mis aitab ettevõtetel oluliselt kulusid ja aega kokku hoida.


Arvutipargi renditeenus

Green IT pakub oma klientidele arvutipargi renditeenust. See sisaldab kogu IT seadmete elutsükli juhtimist – alates vajaduste kaardistamisest kuni utiliseerimiseni. Läbi renditeenuse aitame oma klientide IT pargiga seotud kulusid kokku hoida ja keskenduda rohkem oma organisatsiooni ning põhiäri arendamisele. Loen lähemalt

Loen lähemalt

Meie arvutipargi renditeenus jaguneb 5 etappi. Oleme kliendile partneriks igas teenusetapis.

1. Vajaduste kaardistamine

Enne IT tehnika ostu soovitame klientidel meiega koos üle käia kogu arvutipargi analüüs. Kaardistame klientide vajadused ja pakume omalt poolt välja kõige efektiivsema lahenduse.

Oma kogemustele toetudes võime öelda, et tihtilugu on klient oma arvutiparki üle investeerinud, mis tähendab igakuiselt suuremaid kulusid. Kliendi kasu – mõeldes ühiselt arvutipargi vajadused läbi, suudame leida just teile parima lahenduse.

2. Soetamine

Hankimisega seotud ajaline ressurss on tihti suurem, kui algselt plaaneeritud. Lisaks ei pruugi üksikul ettevõttel olla piisavalt turujõudu parima hinnaeelise saavutamisel. Green IT klientidel on kokku üle 70 000 üksiku IT seadme. Omame lepinguid suurte hulgimüüjatega, mis annavad meie klientidele parima hinna riistvara soetamisel.

Ostame kliendi IT varad ja rendime need kliendile kokkulepitud perioodiks. Peale perioodi lõppu ostame riistvara kokkulepitud jääkväärtusega välja ja asendame uutega. Klient ei pea muretsema, et mis saab tema kasutatud arvutitega.

Oleme valmis kliendile pakkuma vanade varade tagasiostmise lahendust. Ehk enne Green IT kaudu uute soetamist, teeme kliendile omapoolse pakkumise olemasoleva arvutipargi väljaostuks

Igakuise kuutasu sees sisaldub ka varade kindlustus, mis elimineerib kasutusperioodi jooksul tekkivad riskid. Oleme kindlustajatele suureks partneriks, mis annab meie klientidele hinnaeelise oma IT varade kindlustamisel.

Kliendi kasu – Green IT ostab oma klientide vajaduste katteks aastas üle 10 000 arvuti, mistõttu on seadmete soetushinnad turuhinnast madalamad. Säästate raha! Lisaks ei nõua arvutipargi väljavahetus suurt alginvesteeringut, tasuvus saabub kiirelt peale teenuse kasutamise alustamist!

3. Tööks ettevalmistamine

Soetatud arvutid valmistab Green IT tööks ette ja paigaldab need kliendi töökohale. Kliendile tuuakse ettevalmistatud arvutid ja töö saab kiiresti ja tõrgeteta jätkuda.

Esmalt lepime kliendiga kokku, et milliseid tarkvara programme soovib ta oma arvutipargil näha. Vajadusel finantseerime ka lisatarkvara ostu. Enne seadmete kliendi juurde jõudmist paigaldavad Green IT spetsialistid arvutitele vajaliku tarkvara. Kuna meie hallatavate IT seadmete hulk on suur, siis toimub tarkvara paigaldusprotsess efektiivsemalt – korraga on töös kümned arvutid. See aitab kliendi IT inimestel (või nende puudumisel) hoida kokku oma väärtuslikku aega ja pühenduda rohkem põhitegevusele.

Peale arvutite ettevalmistamist transpordime need kliendi juurde. Töökohal toimub seadmete ühendamine ja info ülekandmine uuele arvutile. Kasutatud seadmed transpordime meie hoolduskeskusesse või korraldame utiliseerimise.

Kliendi kasu – seadmete asendamine nõuab Teilt minimeelselt rahalist ja ajalist sekkumist. Säästate aega ja raha!  

4. Efektiivsem kasutamine

Et hoida kokku väärtuslikku aega oma varade hetkeolukorrast, on mõistlik kasutada varahalduse infosüsteemi, mis annab ettevõtte IT juhtimisega seotud info kiirelt kätte. Siin on Green IT kasutusperioodil pakutavad teenused heaks abimeheks.

Green IT on oluliselt investeerinud oma kliendite varahalduse infosüsteemi, kust klient saab kõik oma IT varadega seotud andmed kiiresti ja mugavalt kätte. Täpsed andmed lihtsustavad põhivaraga seotud planeerimist ja järelvalvet. Varahalduse infosüsteem aitab lisaks varade ülevaatele lihtsustada IT varadega seotud kulude eelarvestamist ja efektiivsemat kulude jagamist.

Kliendi kasu – Teil on 24/7 kontroll igas osakonnas asuvate seadmete, nende tehniliste detailide ja kulude üle!

5. Uutega asendamine

Peale kasutusperioodi lõppu asendame klientide arvutipargi uutega. Olemasolevate süle- ja lauaarvutite info kustutame täielikult. Kuna tänapäeva digitaliseeritud maailmas on arvutitel olev informatsioon sensitiivne, siis kasutame selleks valdkonnale spetsialiseerunud partnerit Blancco. Soovi korral teostame kogu kustutusprotsessi kliendi juures.

Peale info kustutamist liiguvad arvutid meie hoolduskeskusesse, kus meie spetsialistid valmistavad ette järelturu jaoks või saadavad utiliseerimisse.

Kliendi kasu – väldite arvutipargi vananemist ning ootamatuid rikkeid, kui kasutate garantiiga kaetud seadmeid. Kasutuses olevate seadmete arv liigub kooskõlas majanduse tsüklilisusega. Kulud on vastavuses tegelikult kasutatavate seadmete arvuga! 

“Tagasta millal tahad” renditeenus

Eesti ainus arvutipargi renditeenus, mis ei seo sind ei käsist ega jalust!

Loen lähemalt

Nutika juhina mõtled homsele. Seetõttu vajad paindlikkust.  Green IT renditud arvutipark ei ole sul kivina kaelas, sest seadmed võid enne rendiperioodi lõppu tagastada millal tahes. Ilma ühegi trahvita! Ei mingeid siduvaid kohustusi. Proovi Eesti ainsat arvutipargi renditeenust, mis ei seo sind ei käsist ega jalust!

Nüüd oled valmis ka majanduskeskkonnas toimuvate võimalike tagasilöökide osas. Kui soovid osadest oma renditud arvutitest loobuda, piisab vaid kui teatad sellest meile 3 kuud ette. Võimalus on tagastada kuni 20% kogu arvutipargist.

Saad veelgi suurema kulude kokkuhoiu!

Vt ka allolevat graafikut klõpsates pildile!

 

Lühiajaline arvutite rent

Green IT võimaldab rentida arvuteid ka lühiajaliselt, näiteks 1 kuuks. Oleme võimelised antud teenust pakkuma ka suurte arvutikoguste puhul. Hindades sisaldub lisaks renditasule seadmete kindlustus.

Loen lähemalt

Lauaarvuti rent

Periood Hind
1 päev 15 EUR
3 päeva 35 EUR
5 päeva 50 EUR
14 päeva 70 EUR
30 päeva küsi
üle 1 kuu küsi

Kogustele alates 10 arvutikomplekti küsi erihinda -> info@greenit.ee

Sülearvuti rent

 

Periood Hind
1 päev 20 EUR
3 päeva 45 EUR
5 päeva 60 EUR
14 päeva 80 EUR
30 päeva küsi
üle 1 kuu küsi

Kogustele alates 10 sülearvutit küsi erihinda -> info@greenit.ee

Hindadele lisandub käibemaks.

Varahalduse register

Green IT on oluliselt investeerinud oma kliendite varahalduse infosüsteemi, kust klient saab kõik oma IT varadega seotud andmed kiiresti ja mugavalt kätte.

Loen lähemalt
Täpsed andmed lihtsustavad põhivaraga seotud planeerimist ja järelvalvet. Varahalduse infosüsteem aitab lisaks varade ülevaatele lihtsustada IT varadega seotud kulude eelarvestamist ja efektiivsemat kulude jagamist.
Kliendil on 24/7 kontroll igas osakonnas asuvate seadmete, nende tehniliste detailide ja kulude üle!
 
Pöördu meie poole ning tutvustame Sulle meeleldi lähemalt meie varahalduse infosüsteemi võimalusi!

IT seadmete tagasiost ehk buyback teenus

IT varade tagasiost, ehk buyback on maailmas üha enam populaarsust kogunud teenus nii äri kui ka avaliku sektori klientidele. See tähendab, et oleme valmis teie kasutatud arvutipargi tagasi ostma, ehk selle eest reaalset raha välja maksma.

 

Loen lähemalt

Uus ja toimiv arvutipark

Saate endale uue ja toimiva arvutipargi. Peame IT varade mõistlikuks kasutusperioodiks sülearvutitele kuni 3 aastat ja lauaarvutitele kuni 4 aastat. Müües oma kasutatud seadmed, vabaneb teil ressurss ja saate uue arvutipargi soetada.

Tasuv

Lisaks reaalsele rahale kaovad ära kaudsed kulud vananenud arvutipargi hoolduskuludele ja tihti ka ladustamiskuludele.
 

Lihtne, turvaline ja ülevaatlik

Meie ülesanne on kogu protsess teha teie jaoks väga lihtsaks. Korraldame kogu vara transpordi ja tasume teile vastavalt tagastatud varadele. Kustutame konfidentsiaalse info turvaliselt. Soovi korral väljastame vastava sertifikaadi ja anname ülevaate/raporti tagastatud seadmete kohta.

Vastutustundlik

Tänapäeval on saanud järjest tähtsamaks kasutatud varade keskkonnasõbralik taaskasutamine või utiliseerimine. Green IT uuendab enamiku töökorras olevaid tagasiostetud varasid ning suunab need järelturule. Hetkel on meie klientide käsutuses üle 7000 uuendatud IT seadme.
Alljärgnevalt lihtne näide, mis võiks olla ligikaudne tagasiostu väärtus IT seadmete alghinnast.
Tasu eelduseks on seadmete töökorras olek ja väliselt väheste kasutusjälgedega. Loomulikult võtame vastu ka halvemas seisukorras seadmeid, kuid see tähendab ka nende vastavat hinnastamist.

Green IT Renew – uuendatud arvutid

Green IT eesmärk on kasutada utiliseerimist nö. “viimase vahendina”. Enamus meie klientide kasutuses olnud äriklassi seadmetest saavad endale uued kasutajad.

Loen lähemalt

Peamiselt kasutatakse uuendatud arvuteid haridusasutustes (Green IT Renew arvuteid kasutab 96 kooli/lasteaeda üle terve Eesti), sest 2-3 aastat tagasi ostetud ning täielikult uuendatud seadmega saab edukalt internetis surfata ning kontoritöid teha. Green IT annab uuendatud seadmetele vähemalt 12 kuulise garantii. Kui arvutid lähevad renti, siis saab klient endale garantii kogu rendiperioodi ajaks.

Teame, et vaid väga heade toodete eluiga on võimalik oluliselt pikendada. Seepärast müüme vaid kvaliteetseid äriklassi arvuteid, mida oleme ise uuendanud.

 

  • Tagastatud rendiarvutid transporditakse meie hoolduskeskusesse.
  • Meie spetsialist valib välja e-poodi sobilikud arvutid.
  • Järgnevalt toimub arvutite uuendamine. Arvutid puhastatakse seest ja väljast.
  • Info kustutatakse täielikult. Vajadusel vahetatakse kulunud komponendid, lisatakse mälu ja/või vahetatake aku.
  • Seejärel testitakse uuendatud arvuti täielik töökorras olek.
  • Ainult korralik uuendamisprotsess annab meile võimaluse anda kõikidele arvutitele vähemalt aastane garantii!

Vajadusel korraldame oma klientide arvutipargi utiliseerimist. Hetkel on Green IT utiliseerimispartneriks Weerec AS, kelle maailmavaade sarnaneb meie omaga: puhtam ümbrus – parem elukeskkond meile kõigile!