Sisene Green IT kliendikeskkonda

background

Paindlik arvutitehnika rent


Säästa aega, raha ja keskkonda ning keskendu oma põhiärile


Kasuta ainult neid seadmeid, mida sul päriselt vaja on, siis kui sul neid vaja on. Vajadusel saad seadmeid tagasi anda või kiirelt juurde tellida.


background

Paindlik arvutitehnika rent


Säästa aega, raha ja keskkonda ning keskendu oma põhiärile


Kasuta ainult neid seadmeid, mida sul päriselt vaja on, siis kui sul neid vaja on. Vajadusel saad seadmeid tagasi anda või kiirelt juurde tellida.Ettevõttest


Visioon

Paindlik ja ärisõbralik seade teenusena (Device as a Service) mudel, mis toetab uue põlvkonna kiirelt muutuvat ning jätkusuutlikku äri.

Missioon

Olla Eesti ettevõtete paindlik IT-partner, kes aitab nende äril areneda ja kasvada, ilma et nad peaksid aega ja energiat arvutipargile kulutama.


Green IT teeb äri lihtsaksInimene teeb tööd

Meie uuenduslik kuutasupõhine seadmerent toetab kaasaegsete ettevõtete äri ning jätkusuutlikku tulevikku

Pea kõigil ettevõtetel on arvutitehnikat vaja, aga kiirelt muutuvas maailmas on seadmete omamine koorem, mitte väärtus omaette. Väärtus on ju see, mida nende seadmetega luua saab – sinu põhiäri.

Seadmepargi omamine muudab aga iga ettevõtte paratamatult veerand kohaga IT-halduriks, kes paneb arvestatava ressursi seadmete hankimise, haldamise, remontimise jmt alla – kõik üsna lihtsad, aga aega ning raha nõudvad tegevused.

Keskne seadmerendi terviklahendus on ettevõtetele optimaalne nii aja-, närvi-, raha- kui ressurssikulu mõttes. Asenda suured ühekordsed ja varjatud kulud stabiilsete ning vajaduspõhiste tegevuskuludega. Ise saad keskenduda oma põhiärile.


Oleme Eesti seade teenusena (Device as a Service) valdkonna turuliider juba 2006. aastast.

Tänaseks kuulume ka Telia Eesti gruppi ning oleme “kõrgtaseme” partneriks maailma suurtele seadmetootjatele nagu Helwett Packard, Lenovo, Dell ja Cisco. Meid usaldavad enam kui 200 suurklienti äri- ja avalikust sektorist ning kokku haldame üle 70 000 IT-seadme.

Meie tegevus on vastutustundlik.

Inimene teeb tööd